fbpx

Компанія “Елефант Агро Буд” почала свою діяльність у 2006 році. Ми компанія повного циклу в сфері реалізації інвестпроектів починаючи з розробки концепції майбутного підприємства до здачі об’єкту в експлуатацію.


НАША МІСІЯ

Розвиток сільського господарства України, шляхом створення сучасних та інноваційних рішень для агропідприемств, які зроблять їх більш ефективними.

Для досягнення поставленої мети ми консолідуємо наш та зарубіжний досвід з управління проектами, використовуємо сучасні технології проектування та будівництва.

Ми зібрали команду із спеціалістів з управління проектами, проектантів, конструкторів, технологів, інженерів, менеджерів.

 

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ КОМПАНІЇ

Дотримання стандартів якості продукції та послуг, взаємоповага, чесність, виконання всіх узятих на себе зобов’язань, відкритість по відношенню до клієнтів, партнерів і конкурентів.

 

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

За 14 років роботи компанії нами успішно реалізовано більше 800 об’ єктів для підприємств з виробництва та переробки сільськогосподарської продукції. Нашими клієнтами стали МХП, Кернел, ІМК, ТОВ “Глобино Агро”, ГК “Укрспецізвесть” , Група Kusto Agro, UMG Holding та інші.

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Маючи власні виробничі потужності з сучасним обладнанням та команду висококваліфікованих спеціалістів, ми можемо реалізовувати унікальні проекти розроблені під індивідуальні потреби наших клієнтів.

Ми слідкуємо за світовими тенденціями та впроваджуємо в свою діяльність найкращі світові тренди та сучасний досвід для реалізації наших проектів.