fbpx

 

Для реалізації складних інжинірингових і будівельних проектів ТОВ Група компаній «Елефант» розвиває напрямок EPCM послуг з управління проектом. Даний підхід об’єднує проектування, закупівлю, будівництво та управління роботами.

EPCM

EPCM (управління інжиніринговими, будівельними роботами і постачання) – це контракт, по якому Замовник передає відповідальність за виконання проекту, так і формування плану, етапів і термінів робіт на Підрядника.

Успішна реалізація інвестиційно-будівельного проекту залежить від якості управління. У питаннях будівництва і застосування нових технологій управління проектом вимагає компетентності відразу в декількох досить специфічних областях: проектуванні, інженерії, будівництві, геології, матеріалознавстві, надійності будівельних конструкцій, а також в юридичних та економічних питаннях. Глобальне опрацювання проекту з моменту розробки проектної документації і до здачі в експлуатацію готового об’єкта – це процес, що вимагає участі багатьох фахівців різного профілю, що діють в єдиній проектній команді.

 

EPC-контракт передбачає виконання основного обсягу робіт силами підрядника, тоді як відповідно до контракту типу EPCM керуюча компанія бере на себе функції вибору всіх видів робіт субпідрядників і координації їх діяльності.

Вибір способу взаємодії на проекті залежить від побажань замовника проекту та його бачення своїх вигод і перспектив.

 

Технічний замовник

Технічний замовник – це в першу чергу партнер, який представляє інтереси Інвестора. На різних етапах будівництва Технічний замовник відстоює економічні інтереси інвестора. Технічний замовник безпосередній представник інвестора в процесі реалізації проекту. У зону його відповідальності входять технічні показники проектування і будівництва.

Найчастіше інвестори не володіють спеціальними знаннями, досвідом роботи в даній сфері і наявністю висококласного персоналу, у зв’язку з чим не мають можливості цілодобово керувати процесом будівництва своїх об’єктів і контролювати хід його виконання. Відповідаючи всім перерахованим вище умовам, Група компаній «Елефант» готова запропонувати послуги технічного замовника.

Функції технічного замовника включають в себе цілий ряд послуг, перелік яких складається індивідуально для кожного клієнта.

Професійно складене технічне завдання, що охоплює всі особливості споруджуваного об’єкта з архітектурної, технічної, економічної і юридичної точок зору, дозволить домогтися успішної реалізації проекту.

 

Генеральний пректувальник

Група компаній «Елефант» виступає в якості генерального проектувальника. Роль генерального проектувальника в ході будівництва є однією з важливих складових успіху майбутнього справи в цілому. Вдалий проект дозволяє створити конкурентні переваги. Саме генеральний проектувальник повністю відповідає за проект – від ідеї до його реалізації.

Головними завданнями генерального проектувальника є, по-перше, здійснення концептуального проектування і узгодження концепції проекту з замовником, і по-друге, комплексна організація розробки проектної документації та введення його в єдиний проект.

Група компаній «Елефант» володіє всіма необхідними можливостями для успішного виконання функцій генерального проектувальника. Штат нашої компанії укомплектований досвідченими і висококваліфікованими інженерами-проектувальниками.

Фахівці компанії позбавлять Вас від процедури пошуку архітекторів, інженерів та інших учасників проекту, а також організують їх роботу і розподілять відповідальні обов’язки між ними. Вам не доведеться координувати діяльність десятка фірм з різних розділів проектної документації, звіряти правильність даних і контролювати виконання проектів. Генеральний проектувальник несе перед Замовником повну відповідальність за результати роботи обраного ним субпідрядника.

 

Генеральний підрядник

Група компаній «Елефант» виступає в якості генерального підрядника при будівництві об’єктів різної складності. Генеральний підряд реалізує повний комплекс функцій з управління будівництвом об’єкта завдяки умінням і знанням з ефективного використання кадрових, фінансових, матеріальних, технічних і часових ресурсів. Генеральний підрядник несе високу відповідальність за успішність реалізації інвестиційно-будівельного проекту на всіх його етапах.

Група компаній «Елефант» – Ваш досвідчений і надійний партнер в реалізації будівельних проектів і управлінні ними, це означає повну відповідальність за своєчасність, якість і повноту виконання всіх робіт. Організовуючи ефективну роботу на кожному з етапів будівництва, ми підтримуємо постійну комунікацію між усіма учасниками проекту для здійснення повного контролю за своєчасним і якісним виконанням покладених функцій.

Виконуючи функції генерального підрядника, Група компаній «Елефант» в першу чергу керується інтересами замовника. Недотримання термінів виконання проекту, відхилення від бюджету – це найбільш поширені причини претензій до генпідрядника з боку замовників. Реалізуючи повний спектр послуг з управління будівельним процесом, ми спираємося на чітке дотримання проектно-кошторисної документації та графік виконання кожного з етапів будівельно-монтажних робіт незалежно від того, чи є ми безпосереднім виконавцем або здійснюємо контроль над роботою субпідрядників.

Вибір кваліфікованого генпідрядника звільняє замовника від численних проблем, які супроводжують процес будівництва, що в підсумку заощаджує його час і гроші. Якщо замовник намагається самостійно організувати будівельні процеси, багато з них можуть піти не за наміченим планом, в наслідок чого істотно зростає ймовірність недотримання термінів, погіршення якості проведених робіт в зв’язку з відсутністю професійних знань, навичок і досвіду.

Послуги генпідрядника, що надаються нашою компанією включають такі процедури:

 • організація комплексу робіт з будівництва проекту відповідно до затвердженої проектної документації;
 • виконання окремих видів будівельних робіт своїми силами;
 • залучення до проекту субпідрядників і координація їх діяльності;
 • забезпечення безпеки робіт (охорона праці і пожежна безпека);
 • підготовка документації для замовника;
 • здача завершеного об’єкта в експлуатацію.

Організовуючи співпрацю з Группа компаний «Елефант» в рамках генерального підряду, Ви отримуєте в партнери надійну організацію з штатом висококваліфікованих фахівців, які дозволять домогтися успішної реалізації проекту.

Технічний нагляд і будівельний контроль

Група компаній «Елефант» пропонує свої послуги щодо здійснення технічного нагляду за будівництвом. Завдяки високій кваліфікації наших фахівців ми можемо гарантувати якісне виконання робіт, відповідність зведених споруд державним вимогам і проектної документації, дотримання термінів і бюджету проекту. Технічний нагляд в будівництві здійснюється з метою оптимізації роботи підрядних організацій, забезпечення відповідності термінів і якості виконаних робіт, а також припинення необґрунтованого зростання бюджету проекту. Технагляд у будівництві дозволяє припинити будь-які відхилення від регламенту виконання технічних робіт.

Технагляд є елементом будівельного контролю, спрямованого на дотримання проектного та технічного плану, а також на раціональне і максимально ефективне використання будівельного матеріалу. Будівництво являє собою трудомісткий процес, в якому інвестор без професійної допомоги не може в повній мірі контролювати всі процеси реалізації проекту. В таких обставинах допомогу кваліфікованих фахівців стає незамінною.

Організація технічного нагляду дозволяє тримати під контролем хід будівництва, витрачання капітальних вкладень, дотримання підрядною організацією всіх необхідних законодавством стандартів і норм, а також встановлюються самим Замовником особливостей споруджуваного об’єкту.

Постачальник технологій і обладнання

Вірний підбір необхідного обладнання та його своєчасне постачання грають одну з ключових ролей в реалізації будь-якого інвестиційно-будівельного проекту. Якість обранного обладнання багато в чому спирається на принципи:

 • продуктивність;
 • надійність;
 • економічність.

Наша компанія одночасно постачає технологію і проект. Найчастіше інжинірингові компанії пропонують тільки частину проекту, а іншу замовник змушений замовляти в іншого постачальника. Наприклад, при проектуванні часто поділяють технологію (підбір обладнання) і сам проект (робоча документація), як результат, замовник платить більше, замовляючи технологію в одному місці, а проект в іншому.

В такому випадку, також розподіляється і відповідальність за кінцевий результат.

Ми пропонуємо:

 • технологію;
 • проект;
 • проведення тендерів та оптимізацію бюджету;
 • контроль за виконанням проекту;
 • поставку обладнання, його монтаж і пуско-наладку.

Група компаній «Елефант» орієнтована на бюджет і побажання замовника, тому пропонує кілька постачальників обладнання (як вітчизняних, так і зарубіжних), тим самим створюючи умови для проведення справжнього тендера, що дозволяє оптимізувати бюджет до 30% від первісної вартості. Даний факт в значній мірі оптимізує витрати Замовника на поставку обладнання, що також є одним з конкурентних переваг Компанії.

Будівництво

Група компаній «Елефант» має великий досвід в області безкаркасного будівництва. Поряд з існуючими послугами та методами, розробленими і накопиченими роками в цій галузі, в Компанії активно застосовуються і власні новації, і технології.

Група компаній «Елефант» цінує своєю репутацію і якість послуг, що надаються. Саме тому, незважаючи на напрацьовані ресурси і кваліфіковані кадри, фахівці Компанії постійно працюють над модернізацією процесу будівництва і розробкою нових технологій.

Для реалізації комплексних об’єктів Група компаній «Елефант» має незаперечну перевагу – вона об’єднує фахівців різних галузей: економістів, юристів, оцінювачів, менеджерів і інженерів, проектувальників, будівельників. Це дозволяє надавати клієнтам повний пакет послуг – від передінвестиційного етапу будівництва до здачі об’єкта в експлуатацію. Робота злагодженої команди професіоналів дає максимально ефективний результат і високу якість продукту.

Обираючи нашу компанію, Ви можете бути впевнені в реалізації будівельного проекту і підсумкових результатах найвищого рівня!

Виробництво

Група компаній «Елефант» має свої виробничі потужності на яких виробляє транспортне та допоміжне обладнання в рамках реалізації своїх проектів.

Група компаній «Елефант» здатна включитися в розробку або реалізацію проекту на будь-якій стадії. Послуги компанії включають:

 • Управління проектом;
 • Передпроектні розробки;
 • Проектування;
 • Будівництво;
 • Будівельний контроль;
 • Фінансово-технічний нагляд;
 • Поставку технології і обладнання;
 • Підготовка бюджетів і будівельних кошторисів;

Вибираючи партнером Компанію «Елефант», Ви гарантуєте собі впевненість за процес розробки, реалізації проекту, і підсумкові результати.