fbpx

Безкаркасні арочні ангари від 1000 грн/м2 Розрахувати "Грейнстор" альтернатива силосною зберігання від 40 $ за тонну зберігання Багатофункціональний склад "Ворскла" від 3500 грн / м2 "Грейнбін" тентової-вантові склади Інноваційна технологія зберігання від 16 $ за тону зберігання Грейнбін - автоматизоване зерносховище 38 $ тонна зберігання
 

Чому ми?

 
 
Маючи багаторічний досвід і компетенції з проектування, інженерії, виробництві, монтажі та юридичного супроводу наша компанія виконує всі етапи реалізації проекту «під ключ» тому у Вас буде тільки одна компанія, яка буде відповідати за результат.
 
 
Ми з упевненістю даємо гарантію від 5 років на наші будівлі.
 
 
До початку будівництва ви розумієте остаточну вартість і терміни реалізації проекту.
 
 
Система контролю якості проекту виконання робіт гарантує, що зерносховище буде побудовано відповідно до проекту, за всіма нормами і у встановлені терміни.
 
 
Ефективність використаних технологій дозволяє в композиції з project management паралельно проводити процеси проектування, виробництва обладнання, комплектації і будівництва, що дозволяє скоротити терміни реалізації інвестпроекту.
 
 
Вимоги до будівництва ангарів і будівель промислового призначення, вимагають різних інноваційних рішень і колосальний досвід не тільки в сфері будівництва, а й технологіях. Ми оснащені для цього якнайкраще. Наша команда фахівців є сильним і надійним партнером в будівництві зерносховищ, ангарів, складів або інших будівель спеціального призначення.