1

ЗЕРНОСХОВИЩЕ ГРЕЙНСТОР - альтернатива силосному зберіганню зерна.

Склад Грейнстор

изображение_viber_2020-04-11_12-16-33

Вентиляція

Снимок экрана (89) копия

Механізація

2

Термометрія

13

Від ідеї до готового проекту «під ключ»

Робота починається з обговорення технічного завдання, в якому є свої вимоги до промислового устаткування і інженерного забезпечення. Власне проектний підрозділ ГК «Елефант» з урахуванням великого досвіду розробляє проектну документацію так, щоб реалізувати найкращим чином всі потреби замовника.
Для скорочення термінів і витрат на будівництво ГК «Елефант» розроблені серійні проекти. Щоб забезпечити необхідний обсяг виробництва в обумовлені строки, та гарантувати високу якість металопродукції для споруджуваних об'єктів ГК «Елефант», виготовляє конструкції на власному виробничому майданчику.
Ми готові виконувати всі види робіт в процесі реалізації проекту «під ключ»: від розробки проектних і технічних рішень до узаконення і введення в експлуатацію.

Грейнстор h=10м

3

Грейнстор h=11м

1

ТЕХНОЛОГІЯ


Технологія «Grаinstore» дозволяє довести зерно до оптимальних показників для забезпечення його тривалого зберігання
з мінімальними втратами завдяки встановленим автоматизованим системам вентиляції та термометрії.
Важливим фактором при тривалому зберіганні є контроль температури в сукупності з контролем вологості зерна.

При дотриманні температурного режиму та контролю вологості, мінімізуються фактори ризику втрати зерна при його зберіганні, такі як:

ЗМЕНШЕННЯ ВИТРАТ НА СУШКУ ЗЕРНА

Наприклад: Вартість послуги за сушку 1 т. кукурудзи на елеваторах в Полтавській обл.: 54.60 грн. за т. / % Тобто, якщо вам потрібно зменшити вологу на 2% и в вас є 5000т кукурудзи це буде коштувати 54,60 * 5000 * 2 = 546 000 грн.

МЕНШЕ ТРАВМАТИЗМ ЗЕРНА ПРИ ПЕРЕСКЛАДАННІ

Оскільки, зерно можливо закладати в склад "Grаinstore" недосушеним, зменшується відсоток травмування та бою при завантаженні зерносховища. Мінімальні втрати зерна при зберіганні в "Grinstore" в порівнянні з безкаркасним ангаром, у якому необхідно постійно переміщувати зерно, для запобігання самозігрівання та злежування зерна. При кожному перескладанні мають місце втрати до 0,05% загальної кількості. До цього додається енергопостачання технічних установок з розрахунку від 1 до 3 кВт/г на тонну зерна. Наприклад: При наявності 5000 т. кукурудзи при 1 перескладанні: Додаткові втрати (0,05%) 5000 * 0,0005 * 54,6 = 13 560 грн. Вартість битого зерна 5000 * 0,0005% * 4420 = 11 050 грн. Вартість електроенергії 2 кВт * 5000 * 2,56 = 25600грн. Разом втрати від 1 перескладання 50 210 грн.

ПСУВАННЯ ШКІДНИКАМИ (КОМАХАМИ)

Суттєві втрати врожаю, викликані псуванням комахами, пліснявою, грибами та іншими шкідниками, можливо ефективно уникнути при зниженні температури врожаю до 13°C і нижче, що дозволяє знизити їх біологічну активність до мінімуму та уникнути стрімкого розмноження.

ЗБЕРІГАННЯ БЕЗ ПРОТРУЮВАННЯ

За рахунок зберігання врожаю при зниженій температурі та вологості, відсутня необхідність додатково обробляти хімічними препаратами, що веде до додаткових витрат та зниженню його якості. Наприклад: Вартість фумігації 1 грн за м3 з ПДВ Зерно кукурудза - 5000 т. Обсяг зберігання - 10080 м3 (24 * 42 * 10). Разом вартість 10080 грн. за 1 процедуру.

РОЗВИТОК ЦВІЛЕВИХ ГРИБІВ І ПОЯВА МІКОТОКСИНІВ

Мікотоксини здатні отруювати як людей, так і тварин. Наприклад: свині чутливі до деоксініваленолу (DON) та зеараленону (ZEA) наслідками є зниження апетиту, гальмування зростання або порушення фертильності. Тож дотримування технології довготривалого зберігання є істотною вимогою для тих хто займається тваринництвом.